LOGO

O kempu

Svou polohou nabízí kemp příležitost navštívit oblast Moravského krasu a objevit přírodní krásy České republiky s nejhlubší propastí Macocha, která se nachází pouhých 6 km od kempu. Nachází se tu velké množství cyklostezek a je skvělým místem pro pěší turistiku.

Areál nabízí ubytování v chatkách a pokojích v budově (viz záložka ubytování). K dispozici je úschovna kol, motorek i lodí. Hned před areálem se rozprostírá rybník Olšovec, který je vhodný ke koupání, rybolovu i vodním sportům. Nedaleko kempu se nachází sportovní a dětská hřiště, minigolf, tenisové kurty a plážové hřiště.

Dále kemp nabízí svými prostory možnost konání firemních akcí, večírků, rautů, svateb, srazů a různých oslav.

Kemp Tyršova osada je otevřen po celý rok. Hlavní sezóna je od 1.4. do 31.10. Od 1. listopadu do 31. března mimo hlavní sezónu je ubytování možné POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI.

Objednávky přijímáme telefonicky (tel.: 774 875 821, nebo 777 875 821).

Pokud se nemůžete dovolat, využijte, prosím, e-mail tyrsova-osada@seznam.cz

V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství atraktivních přírodních lokalit. Rozmanitý Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha, Kateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou a Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi.